Vuoden 2019 Kuppikuntaviestien lopullinen pistetilanne

yht1.kisa2.kisa3.kisa4.kisa
1SK Uranus 1501020020
1Vauhtiveijarit50025025
3Geodeesi421512015
4Pohjantähti3160250
5Team Mallu2525000
6Team huolleton24120120
7Vesaisen Pojat2020000
7Laitasaaren Veto2000200
9SK Uranus 2168800
10UK 9 elämää1501500
10Team Körmylä1500150
12Mutkat matkassa1441000
13Iin Yritys1000100

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *